- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Вступна кампанія у розпалі

Перші шість днів роботи вступної кампанії факультету української філології дозволяють із гордістю констатувати, що ФІЛОЛОГІЯ – це перспективний напрямок підготовки для сучасної молоді. Доказом цього стала кількість охочих навчатися саме на цьому факультеті.

DSC_5864 [1]

«Абітурієнти приїздять не лише з різних куточків Черкащини, а й з Вінниччини, Кіровоградщини, Київщини, Одещини, Миколаївщини тощо. Документи надходять також і в електронному вигляді з Дніпропетровської, Івано-Франківської, Запорізької, Хмельницької та інших областей», – ділиться інформацією відповідальний секретар факультету Т. І. Жила.

Об’єктив фотоапарату вихопив із когорти майбутніх філологів випускницю Уманської ЗОШ № 3 Надію Анатоліївну Погорецьку, яка вибрала наш факультет як пріоритетний для вступу й планує вивчати англійську або польську мови.

ФУФ УДПУ [2]

Сподівається поповнити філологічні ряди й випускниця Журавського НВК І-ІІІ ступенів (Шполянщина) Діана Станіславівна Лихожін. Діана обрала для себе напрямок підготовки “Українська мова і література. Мова і література (англійська)” і без вагань подала оригінали всіх необхідних при вступі документів.

ФУФ УДПУ [3]

Отож, розумні, гарні, прекрасні особистості! Повірте, ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ приємно  здивує Вас своєю злагодженою роботою, комфортними умовами, відсутністю незадоволених та ображених. А якщо не вірите, то перевірте!