ст. викладач Леся Поліщук, доц. Галина Осіпчук

Згадуючи найтрагічніші дні історії України – масові розстріли протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років, студенти вшанували пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір і свободу українського народу, можливість рухатися вперед до демократичних цінностей.

Трагічна дата нової української історії стала символом незламності і джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Учасники заходу (16 осіб) переглянули відеофільм про важливі в історії рідної країни події того часу, поділилися спогадами про знайомих і близьких, які брали безпосередню участь у Революції Гідності, хвилиною мовчання згадали тих, хто загинув, виборюючи нашу волю й незалежність.

Виховна година

Виховна година спрямована на виховання у здобувачів вищої освіти – майбутніх педагогів – гордості за нашу батьківщину, почуття патріотизму, віри у світле й мирне майбутнє.

" data-title="ВИХОВНА ГОДИНА «УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»">

ВИХОВНА ГОДИНА «УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

22 лютого 2022 року для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» 31, 32, 41 груп факультету української філології (куратори – ст. викладач Леся Поліщук, доц. Галина Осіпчук) проведено захід з находи вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увіковічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

ст. викладач Леся Поліщук, доц. Галина Осіпчук

УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ