Нещодавно куратори 34 групи Савчук Наталія Михайлівна та 35 групи Задояна Лариса Миколаївна провели виховну годину, присвячену відзначенню Дня захисника України. Мета заходу – виховувати повагу до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.

Спочатку виховна година проходила у формі відеолекторію. Для перегляду студентам був запропонований національно-патріотичний фільм «Гвардія». Події фільму починаються під час Євромайдану, де герої опинились по різні боки барикад. Коли конфлікт перемістився на Схід країни, колишні противники ідуть у Нацгвардію. Різна, а подекуди конфліктна, молодь проходить школу справжнього бійця. Кадрові військові та новобранці , які ще вчора були «ворогами», стали єдиною командою, здатною захистити свою країну.

Після завершення куратори зі студентами провели обговорення фільму. Потім студенти Подреза Діана, Крайнова Дарʼя,  Жирохова Юлія та Шпак Валерія читали патріотичні вірші, адже найважливішим засобом патріотичного виховання є рідна мова. Вона була і є важливою сферою впливу на національну свідомість молоді, ідентифікаційним кодом нації.

А на завершення заходу прозвучала чарівна українська пісня Ніни Матвієнко «Квітка-душа» у виконанні лаборанта кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Хлівної Тетяни.

" data-title="Виховна година до Дня захисника України">

Виховна година до Дня захисника України