Логічним науковим завершенням навчального року для Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру кафедри української мови та методики її навчання  й аспірантури Уманського державного педагогічного університету за спеціальністю 10.02.01 – українська мова став захист дисертаційних робіт із регіональної діалектології та ономастики.

Поліщук Лесі Борисівни «Структурна організація та географія назв традиційного будівництва в східноподільських говірках» і

Василик Оксани Борисівни «Мікротопонімія Уманщини ХVІІ – ХІХ ст.».

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.10 в Донецькому національному університеті, що тимчасово працює у Вінниці, було відзначено потужність Східноподільського  лінгвокраєзнавчого наукового центру, досягнення якого гідно презентували аспірантки.

Науковці центру долучаються до всіх вітань на адресу Лесі Борисівни  й Оксани Василівни та їхніх наукових керівників доцентів Тищенко Тетяни Миколаївни  і  Денисюка Василя Вікторовича, бажають здоров’я,  душевної  рівноваги, сімейного затишку, нових цікавих діалектологічних та ономастичних знахідок.

" data-title="Визначні досягнення Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру">

Визначні досягнення Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру

Василик Оксани Борисівни «Мікротопонімія Уманщини ХVІІ – ХІХ ст.».

08.07.2015