Теми розмови були традиційні: книга, любов до Слова, до України, стосунки між ровесниками, конфлікт поколінь тощо. Незважаючи на те, що дітям, коли вони йшли зі своєї школи до бібліотеки, довелося трохи змокнути під дощем, настрій у залі панував теплий і позитивний.

А в кінці було вже теж не менш традиційне роздавання автографів, ну як же без цього?

" data-title="З нагоди Всесвітнього дня книги й авторського права">

З нагоди Всесвітнього дня книги й авторського права

Нещодавно з нагоди Всесвітнього дня книги й авторського права, який відзначається 23 квітня, відбулася зустріч доцента кафедри української літератури та українознавства, члена Національної спілки письменників Марини Павленко зі школярами – відвідувачами столичної бібліотеки імені О. Матросова.

29.04.2014