22-24 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся підсумковий семінар-презентація результатів польсько-українського проекту «Інноваційний університет та лідерство». Учасники проекту (а це 54 перспективних молодих науково-педагогічних працівники з 34 університетів України та 6 громадських організацій освітнього спрямування) пройшли інтенсивні тренінгові навчання в Україні і в Польщі. За результатами такого навчання учасники проекту розробили мікропроекти, що базуються на аналізі світового, насамперед європейського досвіду діяльності вищої школи, і запропонували конкретні рекомендації для впровадження в Україні на національному, регіональному та локальному рівнях.

Презентація відбувалася за участі декана факультету «Artes Liberales» Варшавського університету, професора Роберта Сухарського, президента Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова та відповідального секретаря Спілки ректорів Ярослава Болюбаша.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представила завідувач Польського культурно-освітнього центру, викладач кафедри світової літератури та слов’янських мов Катерина Кузан, яка презентувала мікропроект на тему: «Впровадження міждисциплінарних індивідуальних студій у педагогічних університетах». Цей мікропроект був розроблений спільно із доцентом кафедри історії України Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Ігорем Сердюком.

Кульмінацією семінару стало вручення дипломів про участь у міжнародному проекті. З матеріалами мікропроектів найближчим часом можна буде ознайомитися на сайті Спілки ректорів ВНЗ України http://www.vnz.univ.kiev.ua/.

" data-title="Завершення міжнародного проекту «Інноваційний університет та лідерство»">

Завершення міжнародного проекту «Інноваційний університет та лідерство»

28.04.2015