- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Збори батьків першого курсу

Батьківські збори є невід’ємною частиною роботи факультету української філології, адже тісна співпраця деканату, викладачів та батьків сприяє  покращенню організації  навчання, відкриває нові можливості для розвитку студентської молоді.

ФУФ УДПУ [1]

28 листопада на факультеті відбулися збори батьків студентів-першокурсників за участю адміністрації, кураторів груп і викладачів, які викладають дисципліни для студентів першого курсу.

ФУФ УДПУ [2]

Зі вступним словом до батьків звернулася заступника декана з виховної роботи, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Мамчур Наталія Сергіївна, яка від імені декана, викладачів подякувала батькам, що знайшли можливість приїхати на збори, та  окреслила порядок зібрання.

ФУФ УДПУ [3]

З інформацією про особливості навчального процесу та результатами  успішності  першокурсників батьків ознайомила заступник декана з навчальної роботи, викладач кафедри української мови та методики її навчання Притула Ольга Вікторівна.

ФУФ УДПУ [4]

Про специфіку мовної підготовки на факультеті повідомила кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання  Розгон Валентина Володимирівна.

ФУФ УДПУ [5]

Педагогічними  спостереженнями у засвоєнні першокурсниками знань із навчальної дисципліни «Історія української літератури» поділився кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Козинський Леонід Володимирович.

ФУФ УДПУ [6]

Про особливості наукової студентської роботи поінформувала  голова університетського наукового товариства  Сауляк Лариса.

ФУФ УДПУ [7]

Різнобарвний букет виховних заходів, акцій, презентацій, конкурсів та народознавчих свят у своїй доповіді розкрила голова студентського самоврядування Большакова Ірина.

Навчально-виховна робота на факультеті української філології є надзвичайно багатоплановою і всеохопною.

ФУФ УДПУ [8]

ФУФ УДПУ [9]

ФУФ УДПУ [10]

Першокурсники Мандзюк Альона, Саргсян Сюзанна, Тиховська Ірина, які є  учасниками постійно діючого майстер-класу «Театр Слова» (керівник – старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Снігур Інна Михайлівна), продемонстрували, що, крім навчальних дисциплін, мають змогу доторкнутися до творчості поетів та письменників, навчитися декламувати.

ФУФ УДПУ [11]

Студентка 15 групи Моравська Оксана подарувала  всім присутнім музичну композицію «Україна».

ФУФ УДПУ [12]

Спів  народного фольклорного аматорського колективу «Софія» (керівник – Заслужений працівник культури України Василь Васильович Семенчук) довів, що українська пісня є супутницею фольклорних досліджень на факультеті.

Після загальної частини зборів  батьки мали змогу більш предметно поспілкуватися з кураторами академічних груп, викладачами.