Нещодавно столична бібліотека на Кавказькій (саме таку назву має ця бібліотека) організувала зустріч учнів спеціалізованої школи №115 м. Києва з членом Національної спілки письменників України, доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко. Власне, хотілося б наголосити не так на самій зустрічі (вона була цікавою і змістовною, фрагменти її можна також побачити на світлинах), як на приємному сюрпризі, який її супроводжував.

Сюрприз полягав у тому, що керівником одного із 6-х класів, які прийшли на зустріч, була… наша колишня випускниця, Лілія Штовба!!! Виявляється, вона дуже чекала приїзду своєї колишньої викладачки, уже давно прочитала зі своїми учнями її книжки на своїх уроках (Ліля – вчителька української, звісно). Хоч самі організатори, зокрема, бібліотекар бібліотеки на Кавказькій Оксана Юріївна Палій,  до останнього моменту навіть не здогадувалися, що Марина Степанівна має в ЗОШ №15 своїх колишніх студентів. Власне, й сама Марина Павленко про це дізналася тільки на початку зустрічі, коли Ліля підійшла її привітати з букетом тюльпанів (бачимо цей зворушливий момент на фото).

Марина Степанівна, у свою чергу, подарувала Лілії одну зі своїх книжок, висловила радість із приводу зустрічі й побажала юній учительці нових успіхів.

Насамкінець варто зазначити, що школа №15 міста Києва вважається дуже престижною і славиться високим фаховим рівнем своїх викладачів. Приємно, що серед тих фахівців – і наші випускники!

" data-title="Зустріч із сюрпризом, або «Нашого цвіту по всьому світу»">

Зустріч із сюрпризом, або «Нашого цвіту по всьому світу»

19.05.2015