Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор В. О. Коваль ознайомила гостей з історією та традиціями нашого університету, наголосила на особливостях кредитно-модульної системи організації навчання, детально розповіла про подальші перспективи та додаткові можливості випускників.

Своїм враженням про буття філолога поділилася колишня першокурсниця Крайнова Дар᾽я. Студентка акцентувала увагу на тому, що на факультеті приділяється увага не тільки навчанню, а й стимулюванню, підтримці творчих, спортивних та інтелектуальних здібностей молоді.

Зацікавленість та активність присутніх в обговоренні свідчать про доцільність проведення таких заходів. Тож сподіваємося на подальшу співпрацю  та очікуємо на нові зустрічі.

" data-title="Зустріч із новим поповненням студентської родини">

Зустріч із новим поповненням студентської родини

У рамках роботи факультету української філології зі студентами, спрямовану на їхню адаптацію до навчально-виховного процесу, пройшла зустріч керівництва з батьками та першокурсниками нового набору.

13.08.2014