- Факультет української філології - https://ff.udpu.edu.ua -

Звітно-виборна конференція

Новий навчальний рік привів до стін рідної альма-матер нове покоління філологів. Студентський актив дуже тепло зустрів першокурсників, і з метою допомогти, навчити всім студентським хитрощам на засіданні студради (9 вересня 2014 року) за кожною групою були закріплені студкуратори (студенти 3-го курсу) у такому складі:

11 група – Орел Марина

12 група – Затяжчук Марина

13 група – Левенець Наталія

14 група – Теляча Мирослава

15 група – Побережник Інна

16 група – Швець Богдан

17 група – Дядьора Наталія

38 група – Данилюк Юлія

37-39 групи – Коцюба Ірина.

Хочеться побажати їм удачі у підкоренні нових висот, сміливості, а найголовніше – терпіння, оскільки його студентові, зазвичай, і не вистачає.

Окрім цього, студентський актив порадував не менш приємною новиною. На виборах студдекана одностайно на другий термін залишили Большакову Ірину. Денисюк Анна, також за одностайним рішенням, продовжуватиме роботу на посаді заступника студдекана. Усім відомо, що вони не тільки досягли багато успіхів у своїй діяльності і допомогли багатьом студентам у культурному розвитку, а також  зігрівали нас своїм позитивом і завжди радували блиском очей, любов’ю до нашої великої філологічної сім’ї. Від імені всього факультету хочу висловити вам нашу вдячність. Бажаємо вам творчого натхнення, нових здобутків та багато добра на вашому життєвому шляху.

Також варто зазначити, що на засіданні студради було обрано голів комітетів, секретаря та профорга:

Виконавчий комітет – Швець Богдан

Правовий комітет – Сорока Юлія

Інформаційний комітет – Побережник Інна

Соціально-побутовий комітет – Затяжчук Марина

Комітет національно-патріотичного виховання – Романчук Євген

Наукове товариство – Сабардіна Катерина

Культурно-масовий комітет – Лимар Оксана

Профолог – Хлівна Тетяна

Секретар – Маснюк Тетяна

Цьогорічним нововведенням став новий сектор студради – комітет національно-патріотичного виховання, завдання якого полягатиме у пробудженні національної свідомості наших студентів.

Важка робота організувати колектив і досягти позитивних результатів. Студентський актив – велика відповідальність. Тож  допомагаймо один одному,  і тоді все буде надзвичайно просто і цікаво. Більше усміхайтеся і даруйте оточуючим хороший настрій.

Саюшева Соня, 34 група