З Анею ми познайомилися на 3 курсі, коли разом опановували таємниці синтаксису рідної мови. Старанна студентка, відмінниця. Дуже активна, креативна, з лідерськими задатками. Була переможницею усіх олімпіад, які ми проводили з української мови, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Влітку 2023 р. почула, що Аня вже влаштувалася працювати у гімназію № 4. Учителем польської. […]
17.07.2024 84
Читати повністю