Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Здобувачі вищої освіти

   2021-2022 н.р

   В рамках реалізації програм з академічної мобільності у 2021/22 навчальному році троє студенток факультету філології та журналістики реалізували своє право на здійснення різних форм академічної мобільності.

   Студенти Бондар Аліна Анатоліївна, студентка II курсу, 24 групи та Петриченко Дарія, студентка III курсу, 31 групи в період з 01.10.2021 р. до 31.12.2021 р. за програмою семестрової академічної мобільності пройшла навчання в Гуманітарно-природничому університет імені Яна Длугоша, м. Ченстохова, Республіка Польща.

   Рокочук Алла Ігорівна, студентка II курсу, 24 групи, в період з 01.03.2022 р. до 01.06.2022 р за програмою семестрової академічної мобільності пройшла навчання в Гуманітарно-природничому університет імені Яна Длугоша, м. Ченстохова, Республіка Польща.

   Сертифікат Рокочук Алла Ігорівна

   2022-2023 н.р

   В рамках реалізації програм з академічної мобільності у 2022/23 навчальному році тринадцять студентів факультету філології та журналістики реалізували своє право на здійснення різних форм академічної мобільності.

   Студенти Дячок Анастасія Валентинівна, Поліщук Анастасія Сергіївна (II курс 24 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Кухаренко Ніка Вадимівна, Нагорна Анна Вікторівна, Рудницька Анна Анатоліївна (III курс 31 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))) за програмою ERASMUS+KA107 з кредитної академічної мобільності пройшли навчання в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша, м. Ченстохова, Республіка Польща з 01.10.2022 р. до 06.01.2023 р.

   Сертифікат  Дячок Анастасія Валентинівна

   Сертифікат Поліщук Анастасія Сергіївна

   Сертифікат Кухаренко Ніка Вадимівна

   Сертифікат Нагорна Анна Вікторівна

   Сертифікат Рудницька Анна Анатоліївна

   Студентки Рокочук Алла Ігорівна (III курс 31 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) та Петриченко Дарія Олександрівна (IV курс 41 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) з 01.10.2022 р. до 15.02.2023 р. навчались в Поморській Академії, м. Слупськ, Республіка Польща за програмою семестрової академічної мобільності.

   Сертифікат  Рокочук Алла Ігорівна

   Сулима Анна Павлівна (I курс 11 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) взяла участь в Міжнародній міждисциплінарній школі «Across disciplines: How to study in an interdisciplinary framework», яка відбулася 19-25 лютого 2023 року в Університет імені Адама Міцкевича в палацовому комплексі Дембіна, Республіка Польща. Форма проведення – очна.

   Сертифікат  Сулима Анна Павлівна 

   Студентки Якименко Яна Олегівна, Прижбило Юлія Віталіївна, Гордей Анна Юріївна (I курс 11 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Мілованова Ольга Анатоліївна (I курс 14 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Ляховська Марина Геннадіївна (I курс 12 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)) взяли участь в Літній щорічній Міжнародній школі полоністики», яка відбулася 20-25 березня 2023 року в Університет імені Адама Міцкевича в палацовому комплексі Дембіна, Республіка Польща. Форма проведення – очна.

   Сертифікат  Якименко Яна Олегівна

   Сертифікат Мілованова Ольга Анатоліївна

   Сертифікат  Гордей Анна Юріївна

   Сертифікат Прижбило Юлія Віталіївна

   Дата останньої зміни: 6 Лютого, 2024