Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Скринька довіри

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення

   uk Українська

   Факультет української філології

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Рада молодих науковців

   Рада молодих науковців факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – молодіжна організація, що підпорядковується Раді молодих науковців університету та об’єднує аспірантів та молодих науковців факультету.

   В своїй діяльності Рада молодих науковців керується Положенням, затвердженим ректором, що створює організаційно-правові та методичні засади її формування та функціонування.

   Членство у Раді молодих науковців факультету дає можливість молодим вченим, аспірантам, здобувачам обмінюватись науковим та професійним досвідом, долучатися до участі та організації наукових конференцій, семінарів, круглих столів.

   Основними практичними напрямами діяльності Ради є: участь у науково-практичних конференціях; публікація матеріалів у збірниках наукових праць; налагодження молодіжних наукових зв’язків між факультетами Уманського державного педагогічного університету.

   Основною метою Ради молодих науковців є сприяння ефективній та результативній науково-дослідній роботі молодих науковців факультету.

   Склад Ради молодих науковців факультету 2019-2020 н. р.

   Лукіна Лія Русланівна

    Голова Ради молодих науковців, викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури

   Область наукових інтересів охоплює дослідження сучасних підходів до розвитку професійної компетентності вчителів польської мови; перкладознавство та міжкультурні аспекти перекладу.

   Дата останньої зміни: 27 Жовтня, 2021