Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Рада молодих науковців

   Рада молодих науковців факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – молодіжна організація, що підпорядковується Раді молодих науковців університету та об’єднує аспірантів та молодих науковців факультету.

   В своїй діяльності Рада молодих науковців керується Положенням, затвердженим ректором, що створює організаційно-правові та методичні засади її формування та функціонування.

   Членство у Раді молодих науковців факультету дає можливість молодим вченим, аспірантам, здобувачам обмінюватись науковим та професійним досвідом, долучатися до участі та організації наукових конференцій, семінарів, круглих столів.

   Основними практичними напрямами діяльності Ради є: участь у науково-практичних конференціях; публікація матеріалів у збірниках наукових праць; налагодження молодіжних наукових зв’язків між факультетами Уманського державного педагогічного університету.

   Основною метою Ради молодих науковців є сприяння ефективній та результативній науково-дослідній роботі молодих науковців факультету.

   Склад Ради молодих науковців факультету філології та журналістики 2023-2024 н.р.

   Лукіна Лія Русланівна – викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, голова РМН факультету

   Область наукових інтересів охоплює дослідження сучасних підходів до розвитку професійної компетентності вчителів польської мови; перкладознавство та міжкультурні аспекти перекладу.

   Гембарук Олександр Вікторович

    

   Гембарук Олександр Вікторович – викладач-стажист кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, член РМН

   Ніколіч Ігор Едуардович

   Ніколіч Ігор Едуардович – викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, член РМН

   Лукіянчук Інна Володимирівна

   Лукіянчук Інна Володимирівна – викладач кафедри української мови та методики її навчання, член РМН

   Дата останньої зміни: 5 Вересня, 2023