Предметом обговорення стало декілька питань: про участь викладачів у конференціях і семінарах різного рівня (доповідач – І. І. Коломієць, заступник декана з наукової роботи), про труднощі і перспективи дистанційного навчання на факультеті (виступила Г. В. Осіпчук, заступник декана з упровадження ІТ), про організацію виховної роботи зі студентами та роботу органів студентського самоврядування факультету (доповіла Н. С. Осіпенко, заступник декана з виховної роботи) та про проблеми і перспективи організації співпраці із ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації (розповіла С. А. Січкар, заступник декана з профорієнтаційної роботи).

За допомогу в освоєнні ІКТ й організацію онлайн-засідання члени вченої ради подякували Б. С. Драченку, інженерові-програмісту інформаційно-обчислювального центру.

" data-title="ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ОНЛАЙН">

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ОНЛАЙН

Карантин триває. Але факультет української філології продовжує працювати, хоч і дистанційно. Навчальні заняття проходять у системі дистанційного навчання Moodle, а от для проведення засідань і нарад філологам довелося освоювати нові інформаційно-комунікаційні технології. У понеділок, 30 березня 2020 р., відбулося онлайн-засідання вченої ради факультету. Для відео- та аудіозвʼязку використали додаток Google Hangouts. Члени вченої ради могли бачити одне одного і висловлюватися з приводу питань порядку денного.

30.03.2020