Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Науково-педагогічні працівники

   2021-2022 н.р

   У 2021/22 н.р. науково педагогічні працівники факультету філології та журналістики у межах реалізації програм з академічної мобільності здійснили наступні заходи.

   Пархета Любов Петрівна (доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання), Йовенко Лариса Іванівна (професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання), Осіпенко Наталія Сергіївна (доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання) пройшли наукове стажування в Турецькій Республіці на базі Фундації «IIASC», Західно-Фінляндський Коледж з 01.10.2021 р. –12.11.2021 р. Тема стажування – «Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів». Форма проведення – змішана.

   Сертифікат Пархета Любов Петрівна 

   Сертифікат Йовенко Лариса Іванівна

   Сертифікат Осіпенко Наталія Сергіївна

   Кириченко Віта Григорівна (доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання) здійснила освітньо-наукове стажування у Вищій школі лінгвістичній, Республіка Польща в період з 28.10.2020 р. до 28.01.2021 р. Тема стажування – «Інноваційні методи і технології викладання: найновіші в європейській освітній практиці» (Педагогіка). Форма проведення – дистанційна.

   Сертифікат Кириченко Віта Григорівна 

   Поліщук Леся Борисівна (к. філол. наук, ст. викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури) пройшла освітньо-наукове стажування з 29.11.2021 р. до 01.03.2022 р. у Вищій школі бізнесу, м. Новий Сад, Республіка Польща. Тема – «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології». Форма проведення – дистанційна.

   Сертифікат Поліщук Леся Борисівна

   Новаківська Людмила Володимирівна (професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання) здійснила наукове стажування на базі Польсько-української фундації «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Вищим Семінаріумом Духовним університету UKSW у Варшаві в період з 16.05.2022 – 24.06.2022 р. Тема стажування – Академічна доброчесність. Форма проведення – змішана.

   Сертифікат Новаківська Людмила Володимирівна

   Науково-педагогічні працівники факультету Денисюк В. В. (доцент кафедри української мови та методики їх навчання), Зелінська О. Ю. (професор кафедри української мови та методики їх навчання), у межах міжнародних грантів та проєктів, що фінансуються, пройшли наукове стажування у Варшавському університеті (відділ «Artes Liberales», стипендіальна програма NAWA), Республіка Польща. Обсяг фінансування – 1600 злотих. Форма проходження – очна. Сертифікат

   Гончарук Валентина Анатоліївна (доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання) взяла участь у вебінарі «Інноваційні форми сучасної освіти з використанням платформ Zoom і Moodle», який відбувся з26.07 по 02.08.2021 р. і був проведений Науково-дослідним інститутом Люблінського науково-технологічного парку, Республіка Польща. Сертифікат

   2022-2023 н.р

   У 2022/23 н.р. науково педагогічні працівники факультету філології та журналістики у межах реалізації програм з академічної мобільності здійснили наступні заходи.

   Зарудняк Наталя Іванівна (старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання), Коломієць Інна Іванівна (доцент кафедри української мови та методики її навчання), Комарова Зоя Іванівна (доцент кафедри української мови та методики її навчання), Шиманська Вікторія Олегівна (доцент кафедри української мови та методики її навчання) пройшли освітньо-професійне стажування в період з 08.08.2022 до 16.09.2022 р. на Факультеті Наук про Освіту Наук про Освіту Білостоцького університету, Республіка Польща. Тема стажування: Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи. Форма проведення – дистанційна.

   Сертифікат Зарудняк Наталя Іванівна 

   Сертифікат Коломієць Інна Іванівна 

   Сертифікат Комарова Зоя Іванівна

   Сертифікат Шиманська Вікторія Олегівна

   Новаківська Людмила Володимирівна (професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання) здійснила наукове стажування на базі Польсько-української фундації «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Вищим Семінаріумом Духовним університету UKSW у Варшаві в період з 16.05.2022 – 24.06.2022 р. Тема стажування – Академічна доброчесність. Форма проведення – змішана.

   Сертифікат Новаківська Людмила Володимирівна

   Григоренко Тетяна Володимирівна (доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української мови та методики її навчання) наукове стажування у Фундації «Зустріч» (Польща) спільно з кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) та громадською організацією «Соборність» (Україна) з 12 листопада 2022 року до 18 грудня 2022 року. Тема стажування – «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід». Форма проведення – дистанційна.

   Сертифікат Григоренко Тетяна Володимирівна

   Григоренко Тетяна Володимирівна (доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української мови та методики її навчання) пройшла наукове стажування на базі Польсько-української фундації «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Вищим Семінаріумом Духовним університету UKSW у Варшаві в період з 16.01.2023 – 24.02.2023 р. Тема стажування – Академічна доброчесність. Форма проведення – змішана.

   Сертифікат Григоренко Тетяна Володимирівна

   Осіпчук Галина Валентинівна (доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури), Лукіна Лія Русланівна (викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури) реалізували своє право з академічної мобільності, взявши участь в Літній щорічній Міжнародній школі полоністики», яка відбулася 20-25 березня 2023 року в Університет імені Адама Міцкевича в палацовому комплексі Дембіна, Республіка Польща. Форма проведення – очна.

   Сертифікат Осіпчук Галина Валентинівна

   Сертифікат  Лукіна Лія Русланівна

   Дата останньої зміни: 6 Лютого, 2024