Для успішного проведення семінару в умовах дистанційної роботи було обрано платформу Zoom. З вітальним словом до учасників семінару звернулася декан факультету української філології, доктор філологічних наук, професор В. О. Коваль.

Співорганізаторами та учасниками наукового дійства стали завідувачі й викладачі кафедр двох вишів України: слов’янської філології та української філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету, слов’янської і германської філології та зарубіжної літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, а також викладачі шкіл Уманського району та обдаровані студенти, які роблять перші кроки в царині науки.

Учасники заходу на пленарному й секційному засіданнях презентували власні наукові здобутки, обговорювали актуальні питання з лінгвістики, лінгводидактики та літературознавства, активно дискутували.

Значну увагу було приділено можливостям, перевагам і недолікам дистанційного навчання, яке в нинішніх умовах глобального карантину є дієвим способом забезпечення навчального процесу, уможливлює результативне спілкування між усіма його учасниками.

Така цікава та плідна співпраця із закладами вищої освіти, зі школами міста й району є пріоритетною для факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини.

Учасники семінару подякували організаторам за цікаву продуктивну зустріч і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

" data-title="ІV Міжрегіональний науково-практичний семінар">

ІV Міжрегіональний науково-практичний семінар

4 червня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті української філології кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доцент Л. Ю. Ріднева) організовала і провела ІV Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології.

05.06.2020