На нараді обговорювалися питання зміни стратегії роботи з абітурієнтами в умовах карантину. Було внесено зміни до плану  профорієнтаційної роботи на найближчі місяці.

С. А. Січкар розповіла про специфіку цьогорічної вступної компанії, представила присутнім погляди  помічника ректора С. В. Цимбал-Слатвінської на проблеми вступної кампанії-2020, зумовлені карантином, та шляхи їх подолання.

" data-title="Профорієнтаційна робота в умовах карантину">

Профорієнтаційна робота в умовах карантину

3 червня на факультеті української філології відбулася онлайн-нарада при заступнику декана з профорієнтаційної роботи  доц., канд. філол. наук С. А. Січкар, на якій були присутні відповідальні за певні напрями профорієнтаційної роботи всіх кафедр факультету.

04.06.2020