На платформі Zoom члени ради зібралися для обговорення кількох важливих питань, присвячених організації завершення 2019–2020 навчального року та плануванню обсягів педагогічного навантаження професорсько-викладацького складу факультету на 2020/2021 н. р.; забезпеченню академічної доброчесності на факультеті (доповідали декан, проф. В. О. Коваль, та її заступник з навчальної роботи – доц. І. С. Гонца).

Про участь викладачів і студентів факультету у відзначенні Днів науки в університеті повідомила доц. І. І. Коломієць, заступник декана з наукової роботи.

Про виконання плану виховної роботи факультету у 2019/2020 н. р. доповіла доц. Н. С. Осіпенко, заступник декана з виховної роботи.

Було затверджено звіт із профорієнтаційної роботи факультету за 2019/2020 н. р. Про сучасну організацію мініднів відкритих дверей розповіла доц. С. А. Січкар, заступник декана із профорієнтаційної роботи.

Обговорення всіх питань пройшло змістовно, по-діловому. Таки добре, що в умовах соціального дистанціювання є можливість скористатися засобами інформаційно-комунікаційних технологій, чого ми всі вже добре навчилися за час карантину.

" data-title="Онлайн-засідання вченої ради факультету української філології">

Онлайн-засідання вченої ради факультету української філології

Перший день літа на факультеті української філології позначився черговим засіданням ученої ради онлайн.