У рамках відзначення Міжнародного дня сімї кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання 15 травня в заочній формі провела регіональний науково-методичний семінар «Родинні моральні імперативи у літературі й фольклорі Уманщини».

У роботі семінару взяли участь 56 учасників. Окрім викладачів факультету української філології, інтерес до проблематики семінару виявили вчителі закладів загальної середньої освіти, магістранти та студенти.

Робота семінару передбачала такі основні напрями досліджень:

• Образи батька й матері у творчості письменників рідного краю.
      • Родинні цінності у творчій спадщині письменників Уманщини.
      • Родинні моральні імперативи у фольклорі історичної Уманщини.

У своїх доповідях науковці репрезентували результати дослідницьких студій, а вчителі-практики поділилися власним досвідом викладання творчості письменників-земляків.

За підсумками семінару було прийнято резолюцію.

" data-title="Регіональний науково-методичний семінар «Родинні моральні імперативи у літературі й фольклорі Уманщини»">

Робота семінару передбачала такі основні напрями досліджень:

• Образи батька й матері у творчості письменників рідного краю.
      • Родинні цінності у творчій спадщині письменників Уманщини.
      • Родинні моральні імперативи у фольклорі історичної Уманщини.

За підсумками семінару було прийнято резолюцію.