Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського

   Лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського, до складу якого входять студенти 2 курсу факультету філології та журналістики, функціонує на базі Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру. Його мета – залучити студентів-філологів до поглибленого вивчення діалектної й ономастичної лексики говірок Східного Поділля. Робота товариства спрямована на формування в студентів інтересу й потреби до наукової діяльності, вироблення в них навиків до самостійних наукових досліджень, творчого мислення, виховання любові до рідного краю, до мови, звичаїв та обрядів свого народу.

   Члени товариства збирають діалектний матеріал для Словника подільського говору та ономастичний – для Словника мікротопонімів історичної Уманщини, результати польових досліджень презентують на щорічних підсумкових діалектологічно-ономастичних, звітних науково-практичних конференціях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Регіональній конференції «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (м. Вінниця), Всеукраїнській  конференції «Слобожанська беседа» (мм. Луганськ – Старобільськ – Полтава) та ін.

   На матеріалі, зібраному власноруч, студенти виконують курсові та кваліфікаційні роботи. Результати досліджень учасники товариства  друкують у щорічнику «Науковий часопис Східноподільського лінгвокраєзначого науково-координаційного центру».

    

    

   Дата останньої зміни: 27 Жовтня, 2022