Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Скринька довіри

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення

   uk Українська

   Факультет української філології

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського

   На базі Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру функціонує Лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського, яке об’єднує студентів 1–4 курсів факультету української філології.

   Мета Товариства залучити студентів-філологів до поглибленого вивчення діалектної й ономастичної лексики говірок Східного Поділля. Робота спрямована на формування у студентів інтересу й потреби до наукової діяльності, вироблення у них навиків до самостійних наукових досліджень, творчого мислення, виховання любові до рідного краю, до мови, звичаїв, обрядів свого народу.

   Члени Товариства збирають діалектний і ономастичний матеріал, та спільно з викладачами працюють над Словником подільського говору та Словником мікротопонімів історичної Уманщини. Результати наукових досліджень студенти презентують на щорічних підсумкових діалектологічних і ономастичних конференціях, звітних науково-практичних конференціях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та на конференціях, які відбуваються в інших навчальних закладах України.

   На матеріалі, зібраному власноруч, студенти виконують курсові та кваліфікаційні роботи. Студенти, члени Товариства – постійні учасники конкурсів наукових робіт.

    

   Дата останньої зміни: 12 Лютого, 2018