Членів ученої ради було ознайомлено з інформацією про наукові здобутки та професійні якості доктора педагогічних наук, професора кафедри практичного мовознавства Ірини Анатоліївни Кучеренко. Здобувачка має високий науково-методичний рівень викладання навчальних дисциплін і відповідає вченому званню професора: має ступінь доктора наук, 18 років науково-педагогічного стажу, перебуває на посаді професора кафедри практичного мовознавства з 20.09.2015 р.; пройшла закордонне стажування (2017); має високий рівень володіння іноземною мовою (рівень В 2); після захисту докторської дисертації опублікувала понад 40 науково-методичних і наукових праць, серед яких 2 – у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science; на високому науково-методичному рівні провела відкриту лекцію (11.03.2020 р.).

Учена рада факультету ухвалила рекомендувати вченій раді Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини присвоїти Ірині Анатоліївні Кучеренко вчене звання професора кафедри практичного мовознавства.

Рішення прийнято одноголосно.

" data-title="Позачергове засідання вченої ради факультету онлайн">

Позачергове засідання вченої ради факультету онлайн

У середу, 10 червня, відбулося позачергове засідання вченої ради факультету онлайн. На порядку денному стояло одне питання – про присвоєння вченого звання професора кафедри практичного мовознавства Ірині Анатоліївні Кучеренко.

Рішення прийнято одноголосно.

11.06.2020