Майбутні редактори освітніх видань (24 група) із задоволенням були присутні на науково-методичному семінарі з міжнародною участю «Мистецькі обрії сучасного глобалізованого суспільства».

Мистецтвознавець Галина Подольська розповідала про образотворче мистецтво Ізраїлю, про зібрання картин у різних музеях України, про картини художників Ізраїлю, подаровані Україні (це майже 300 полотен).ФУФ УДПУ

Аудиторія також захоплено слухала літературознавця Асю Тепловодську і художника Аркадія Лівшица. Несподіванкою для всіх стала й розмова в режимі онлайн з Анною Зарніцькою, яка очолює Об’єднання професійних художників Ізраїлю.

За словами Анастасії Мазур, група мала змогу на семінарі доторкнутися до прекрасного. Спілкування з цікавими, талановитими людьми – завжди радість. А цей семінар, крім радості спілкування, пізнання, естетичної насолоди, пробудив у присутніх бажання відчути і себе Творцем.

" data-title="24 ГРУПА НА НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ">

24 ГРУПА НА НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ