Польська – мова найближчого до нас народу не тільки за географічною ознакою, але й за здатністю бути солідарним під час повномасштабного вторгнення. Вважається, що польська мова є однією з найскладніших мов у світі. Однак освоїти її цілком реально, головне, захотіти. Тому приходь до нас і ми зробимо це разом!

Незважаючи на зміну пріоритетів і цінностей сучасного життя, його динамічність, професія вчителя була і залишається однією з найбільш стабільних, здатних протидіяти глобальним викликам щодо фахової переорієнтації суспільства. Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»  забезпечує високій рівень теоретичної і практичної підготовки висококваліфікованого фахівця у галузі полоністики.

Навчання за даною освітньою програмою передбачає апробацію набутих теоретичних знань у закладах середньої освіти, що є обов’язковою складовою для здобуття необхідних навичок та професійних компетенцій. Вищезазначена освітня програма дає можливість поєднувати навчання і викладацьку діяльність у державних та приватних освітніх закладах.

Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» впроваджує у навчальний процес інноваційні технології навчання, що враховують найновіші досягнення у галузі викладання предметів як філологічного, так і педагогічного циклів.

Реалізація освітньої програми забезпечується якісним професорсько-викладацьким складом. Науково-педагогічні працівники постійно вдосконалюють свій кваліфікаційний рівень на міжнародних стажуваннях, беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних заходах: конференціях, круглих столах, методичних семінарах.

Також освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» надає можливість навчатися в межах програм міжнародної академічної мобільності: програм подвійного диплому, спеціалізованих програм академічної мобільності (Еразмус+), міжнародних проєктів та Літніх шкіл.

Під час навчання наші студенти не тільки здобувають якісну вищу освіту, яка забезпечить стабільність та впевненість у завтрашньому дні, але й мають можливість брати участь у різноманітних позааудиторних та спортивних заходах, студентському самоврядуванні. Студентська рада факультету потурбується про те, щоб кожен студент зміг реалізувати себе у діяльності, що відповідає особистим інтересам.

Ми чекаємо на вас – молоді, перспективні та креативні!

Лія Лукіна

" data-title="Освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» – твій впевнений крок у майбутнє!">

Хочеш вільно володіти польською мовою? Подорожувати? Навчатися за програмами академічної мобільності в найкращих університетах Польщі? Шукаєш спеціалізованих знань – теоретичних та практичних, які дозволять тобі стати кваліфікованим конкурентноздатним фахівцем? Зроби ставку на освітню програму «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» і відчуй її переваги у багатьох сферах сучасного життя.

Ми чекаємо на вас – молоді, перспективні та креативні!

Лія Лукіна

19.07.2024