Першокурсники

Шановні першокурсники (11, 12, 13, 14 та 15 академічних груп)!

Ми зацікавлені в тому, щоб роки Вашого студентства пройшли корисно, пізнавально і незабутньо. Тому просимо вас поділитися першими враженнями від нового статусу здобувача вищої освіти!

Запрошуємо взяти участь в анонімному анкетуванні, яке проводиться з метою вивчення особливостей адаптації здобувачів 1-го року навчання до освітнього процесу факультету / університету та відповідно до розпорядження № 34  від 12 грудня 2023 року в.о. декана факультету філології та журналістики Валентини КОВАЛЬ.

Пропонована анкета містить запитання, які охоплюють різні аспекти адаптації: очікування від навчання в університеті, відчуття задоволеності освітнім процесом і готовності до самостійної роботи, труднощі в адаптації, джерела підтримки, які допомагають адаптуватися, плани на майбутнє.

Діти

Ваші відповіді будуть використані для оцінки стану адаптації студентів до процесу навчання, визначення чинників, які впливають на адаптацію, розробки рекомендацій для підвищення рівня адаптації першокурсників.

Доступ до анкети з 15 до 22 грудня 2023 року з корпоративних акаунтів.

Удосконалюймо освітній процес в університеті та на факультеті разом!

Студрада факультету

Сектор моніторингу якості освіти

" data-title="Адаптація першокурсників: запрошуємо до опитування!">

Адаптація першокурсників: запрошуємо до опитування!

Першокурсники

Шановні першокурсники (11, 12, 13, 14 та 15 академічних груп)!

Діти

Доступ до анкети з 15 до 22 грудня 2023 року з корпоративних акаунтів.

Удосконалюймо освітній процес в університеті та на факультеті разом!

Студрада факультету

Сектор моніторингу якості освіти