Найактивнішими студентами, які публікували напрацювання у збірнику є:  Ірина Сергіївна Тиховська,  Дар’я Миколаївна Куян,  Марина Сергіївна Король,  Софія Андріївна Харенко,  Марина Сергіївна Мандриченко,  Любов Василівна Усатенко,  Анна Володимирівна Савченко,  Владислав Ігорович Шукайло,  Тетяна Вікторівна Фещенко,  Крістіна Олександрівна Хамідрак,  Валерія Валеріївна Макуха.

" data-title="Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики">

Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики

За результатами наукових досліджень у 2019 році опубліковано 18-й випуск збірника праць студентів «Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики».