Самотока Альона Миколаївна проводить практичне заняття зі спецкурсу «Орфографічний практикум» у 22 групі факультету фізичного виховання (методист Тищенко Т. М.)

" data-title="Асистентська практика магістрантів філологічного факультету">

Асистентська практика магістрантів філологічного факультету

З 11 березня на факультеті стартувала асистентська практика магістрантів.

Упродовж трьох тижнів практиканти закріплять теоретичні знання з мовознавчих та літературознавчих дисциплін, набудуть практичних навичок у підготовці лекційних матеріалів, проведенні практичних та семінарських занять, ознайомляться з навчально-методичною документацією випускових кафедр.

Магістранти мають можливість навчатися методичної вправності в досвідчених методистів – професора Коваль В. О., доцентів Розгон В. В., Комарової З. І., Тищенко Т. М., Пархети Л. П., Лопушан Т. В.

21.03.2014