фуф удпу

Традиційно у кінці  листопада адміністрація факультету української філології організовує батьківські збори.

Вітальні слова прозвучали від декана факультету української філології, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Коваль Валентини Олександрівни. У розмові з батьками Валентина Олександрівна розкрила основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі.

фуф удуп

Заступник декана з навчальної роботи Денисюк Ірина Анатоліївна розказала про організацію освітнього процесу на факультеті, особливості адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті.

фуф удпу

Про особливості мовної підготовки першокурсників розповіла кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Комарова Зоя Іванівна.

фуф удпу

Літературна освіта посідає важливе місце у формуванні професійних навичок майбутнього вчителя-філолога; про те, як першокурсники опановують літературу, поінформували доценти кафедри української літератури, українознавства  та методик їх навчання Павленко Марина Степанівна та Козинський Леонід Володимирович.

Наш університет дбає про розвиток міжнародних відносин, створює умовии для міжнародної академічної мобільності викладачів та студентів.  Про організацію  участі студентів у програмах міжнародного обміну, стажування та практики повідомла заступник декана з міжнародної роботи кандидат філологічних наук, доцент Анікіна Іннеса Валеріївна.

фуф удпу

Про захоплюючий вир заходів, конкурсів, майстер-класів, українознавчих свят, позааудиторну роботу студентів-філологів ­першого курсу розповіла заступник декана з виховної роботи Мамчур Наталія Сергіївна. Король Марина, студентка ІІІ курсу, заступник голови студентського самоврядування представила фотозвіт студентського дозвілля.

фуф удпу

По завершенню зборів батьки продовжили роботу в аудиторіях разом з кураторами груп та викладачами.

" data-title="Батьківські збори студентів першого курсу">

Батьківські збори студентів першого курсу

Важливим складником освітнього процесу на факультеті української філології є робота з батьками. Адже тісна співпраця педагогів, батьків, студентського самоврядування сприяють формуванню всебічно розвиненої, творчої особистості.

фуф удуп