ФУФ УДПУ28 квітня студенти факультету української філології брали участь у благодійній акції «Мистецтво заради миру!», в рамках якої проходив танцювальний марафон «Ми – українці!».

Захід мав благодійну мету – збір коштів для уманчанина Юрія Сухарева. Хлопець з 2014 року, до того, як піти на фронт,  був волонтером, активно допомагав бійцям на передовій, поєднував основну роботу з діяльністю в ініціативному русі «Захист кордону». На початку 2015 року добровільно став воїном 14-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Майже рік перебував на передовій у Мар’їнці. Кулі його оминули, але не оминула підступна хвороба – рак.ФУФ УДПУ

Філологи, учасниці конкурсу «Краса по-українськи – 2016», разом зі студентом 11 групи Іваном Музичкою долучилися до благодійної акції.ФУФ УДПУ

У підготовці до танцювального марафону допомагали наставники-хореографи – Надія Оленина та Уляна Канарчук. Захід проходив у 2 етапи. Перший – «Презентація», де студенти запальним українським танцем гідно представили факультет української філології під гаслом «Краса допоможе – Україна переможе!». У неймовірній атмосфері танцю перепліталися артистизм, вишуканість, креатив, драйв, ніжність та грація. Другий – основний етап марафону, де глядачі побачили весняну композицію «Лісова пісня».

Команда «Краса по-українськи» показала задушевну, інтригуючу історію кохання. Десять чорнобрових, струнких красунь збирали квіти, плели вінки, бавилися біля води. Аж поки не почали заманювати парубка до танцю. Розділивши своїми чарами закоханих, мавки жартували з дівчиною. Але жодні сили не зруйнують справжнього кохання, коли воно щире і чисте.

Відзначили учасників подяками, сюрпризами у вигляді магнітиків і солодощів. А найкращий подарунок – це гучні оплески, якими підтримували команду глядачі.ФУФ УДПУ

Захід вражав своєю патріотичністю, час від часу в очах глядачів бриніли сльози… І ми віримо, що незабаром ПЕРЕМОГА, і тоді затанцює вся Україна!

" data-title="Благодійний танцювальний марафон «Ми українці!»">

Благодійний танцювальний марафон «Ми українці!»

17.05.2016