На факультеті української філології відбувся черговий семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 80 учнів 11-класів та учителі шкіл м. Умані та Уманського району. Засідання відбувалися об 11.00 та о 14.30.

ІІ кластер з української мови: Орфографія представила Хлистун І.В., канд. філол. наук, доцент кафедри практичного мовознавства.

ІІ кластер з української літератури: Літературний процес кінця ХVІІІ – І половини  ХІХ століття презентували Денисюк О.Ю., старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання та Поліщук Л.Б., кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови та літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

" data-title="Cемінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»">

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.