З нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні 8 – 9 травня 2017 року викладачі та студенти факультету української філології взяли участь у загальноміських урочистих заходах.

8 травня, у День пам’яті та примирення студенти-філологи (Марина Король (22 гр.), Анастасія Бондарчук (12 гр.), Наталія Бондарчук (12 гр.), Яна Фісюн (13 гр.), Анастасія Медвєдєва (23 гр.), Олена Крижановська (12 гр.) долучилися до загальноміської патріотичної акції «Свічкова хода пам’яті», що простягнулася від Центральної площі до Обеліску Слави.

9 травня філологи у складі делегації УДПУ вклонилися усім полеглим, схили голови в журбі й задумі, вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання, поклали квіти до Обеліску Слави, пригорнули вдячними словами та обіймами ветеранів.

Ми – українці – ніколи не забудемо подвигу своїх прадідів, дідів і батьків у Другій світовій війні!

" data-title="Ми знаємо, ми пам`ятаємо, ми гордимось!">

Ми знаємо, ми пам`ятаємо, ми гордимось!

10.05.2017