У цей день вони познайомилися з керівництвом університету й факультету, прослухали напутні слова від ректора, професора, доктора педагогічних наук О. І. Безлюдного, заступниці міського голови Г. М. Кучер, музичні вітання від тріо «Гонта».

Факультет зустрів першокурсників у світлій аудиторії, де декан, професор В.О. Коваль привітала нове поповнення факультету, розповіла про особливості навчального процесу, побажала успіхів у навчанні і творчості. Студенти-першокурсники змогли ближче познайомитися зі своїми кураторами й одне з одним.

Сподіваємося, що для нашого юного студентства цей день запам’ятається на все життя, як і багато інших важливих моментів їхнього навчання, студентської дружби, досягнень у науці, творчості, спорті. Бажаємо їм успіхів у нашому дружному факультетському колективі!

" data-title="День знань на факультеті української філології">

День знань на факультеті української філології

День знань, який знаменує початок нового навчального року в усіх освітніх закладах України, на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став для студентів-першокурсників новим етапом у житті.

02.09.2021