Становленню студента як майбутнього фахівця сприяють усі види педагогічної практики. Саме під час проходження практики майбутні вчителі опановують специфіку роботи з учнями старших класів у загальноосвітніх навчальних закладів різних типів, здобувають перший педагогічний досвід.

Радо і привітно зустрів студентів факультету української філології Уманський НВК «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 – колегіум». Анна Басаман, Оксана Джугір та Наталя Дядьора стали повноцінними колегами досвідчених педагогів Л. Д. Матвієнко, Л. В. Лісової, Л. В. Стулової, С. В. Глобчак. Уже з перших кроків студенти-практиканти виступили в ролі вчителя та організатора учнівського колективу, вихователя і пропагандиста новітніх педагогічних знань.

А. Басаман, О. Джугір, Н. Дядьора переконалися, що старші класи – це зовсім не страшно. Навпаки, це учні, у яких значною мірою сформований кругозір, їх цікавить майбутнє, а відтак заняття з української мови і літератури для них набули особливої ваги. Практиканти сміливо експериментують, використовують на уроках інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології.

Імпонує студентам і форма організації навчання – парами. Тому і вчитель, і учні, з одного боку, розвантажені, а з іншого – це дозволяє краще підготуватися до занять. Тож Уманський НВК «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 – колегіум» – це справжня школа молодого словесника.

" data-title="Державна педагогічна практика – щаблина у становленні вчителя-словесника">

Державна педагогічна практика – щаблина у становленні вчителя-словесника

02.11.2016