Сухомлинський ФУФ

27 вересня 2013 р. для студентів IV курсу факультету української філології доктором педагогічних наук, доцентом Мамчур Л. І. було проведено лекцію-бесіду «Лінгводидактична спадщина В.О. Сухомлинського і сучасна мовна освіта особистості».

Сухомлинський ФУФ

Освітньо-пізнавальним доповненням при цьому став фрагмент фільму про школу В. Сухомлинського в Павлиші та огляд експозицій науково-дослідної лабораторії «Василь Сухомлинський і школа XXI століття».

Сухомлинський  ФУФ

" data-title="До 95-річчя В. О. Сухомлинського">