Факультет української філології запрошує на навчання

за освітнім ступенем «Магістр» на спеціальності:

• 014.01. Середня освіта. Українська мова і література (спеціалізація за вибором: літературне редагування, психологія, спеціальна освіта, мова і література (польська), історія).

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 014.01. Середня освіта. Українська мова і література (спеціалізація: мова і література (англійська).

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 014.01. Середня освіта. Українська мова і література (кваліфікація: викладач української мови і літератури).

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 014.01. Середня освіта. Українська мова і література (перехресний вступ).

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 034. Культурологія (українознавство).

Термін навчання – 1 р. 9 м.

Вступні випробування:         іноземна мова (ЄВІ) або вступний іспит (для осіб з другим ступенем вищої освіти), фахове вступне випробування.

• 014.01. Філологія. Українська мова і література.

Вартість навчання:

Денна форма: 17500 грн.

Заочна форма: 13400 грн.

Перелік документів для вступу:

• документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, додаток до нього;
        • екзаменаційний листок єдиного фахового вступного випробування (для вступників при вступі на ОС «Магістр»);
        • документ, що посвідчує особу;
        • ідентифікаційний код;
        • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
        • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
        • два конверти з марками (Україна).

Етапи вступної кампанії. Денна та заочна форми навчання

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на спеціальність 014.01 Середня освіта. Українська мова і література

Початок прийому заяв та документів – 10 серпня 2020 року.

Закінчення прийому заяв та документів – о 17.00 годині 22 серпня 2020 року.

Строки проведення університетом вступних випробувань – 25 серпня по 31 серпня 2020 року.

– за державним замовленням – до 12.00 год. 11 вересня 2020 року;

за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб – до 15 вересня 2020 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальностями 034 Культурологія (українознавство), 035.01. Філологія. Українська мова і література.

Початок прийому заяв та документів – 5 серпня 2020 року.

Закінчення прийому заяв та документів:

–        на основі ОС Бакалавр – о 17.00 годині 22 серпня 2020 року;

–        на основі ОС Магістр (ОКР Спеціаліст) (контрактна основа) – о 17.00 годині 23 серпня 2020 року.

Строки проведення університетом вступних фахових випробувань – 05 серпня по 26 серпня 2020 року.

• за державним замовленням – до 12.00 год. 11 вересня 2020 року;
        • за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення – до 15 вересня 2020 року.

Програми вступних випробувань розміщені на сайті факультету у закладці «Вступнику». Консультації щодо змісту програм можна отримати за телефонами 096-324-21-64 – Комарова Зоя Іванівна (українська мова) та 067-136-38-06 – Павленко Марина Степанівна (українська література).

Порядок роботи приймальної комісії: з понеділка до п’ятниці з 8 до 17 години; обідня перерва з 12 до 13 години; субота з 8 до 13 години; неділя – вихідний. 16 серпня та 6 вересня приймальна комісія університету працює до 18 години. В інші дні приймальна комісія університету працює відповідно до строків закінчення процедур вступу.

Довідки за телефонами: 067-684-94-09, 095-934-40-01, 063- 644-42-33.

" data-title="ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ЗА ОС «МАГІСТР»">

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ЗА ОС «МАГІСТР»

Факультет української філології запрошує на навчання

за освітнім ступенем «Магістр» на спеціальності:

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 014.01. Середня освіта. Українська мова і література (перехресний вступ).

Вступні випробування: іноземна мова, фахове вступне випробування.

• 034. Культурологія (українознавство).

Термін навчання – 1 р. 9 м.

• 014.01. Філологія. Українська мова і література.

Вартість навчання:

Денна форма: 17500 грн.

Заочна форма: 13400 грн.

Перелік документів для вступу:

• документ, що посвідчує особу;
        • ідентифікаційний код;
        • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
        • два конверти з марками (Україна).

Етапи вступної кампанії. Денна та заочна форми навчання

Початок прийому заяв та документів – 10 серпня 2020 року.

Закінчення прийому заяв та документів – о 17.00 годині 22 серпня 2020 року.

– за державним замовленням – до 12.00 год. 11 вересня 2020 року;

за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб – до 15 вересня 2020 року.

Початок прийому заяв та документів – 5 серпня 2020 року.

Закінчення прийому заяв та документів:

–        на основі ОС Бакалавр – о 17.00 годині 22 серпня 2020 року;

• за державним замовленням – до 12.00 год. 11 вересня 2020 року;

Довідки за телефонами: 067-684-94-09, 095-934-40-01, 063- 644-42-33.

03.08.2020