Слухачі курсу довузівської підготовки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під час вступної кампанії  вкотре довели їх ефективність своїми високими результатами ЗНО.

Графік занять на курсах досить зручний, підготовка проводиться щосуботи, є можливість навчатися дистанційно, слухач має змогу пройти підготовку з усіх предметів та творчих конкурсів, передбачених правилами вступної кампанії.

Вартість навчання складає 420 грн. (6 місяців навчання) за 1 предмет, максимум можна обрати 4 предмети.

Високі показники успішності забезпечує висококваліфікований викладацький склад довузівської підготовки, які кілька років поспіль готують учнів до ЗНО та мають свої авторські методики.

Додатковою перевагою довузівської підготовки є можливість  отримувати інформацію про зміни в ЗНО та у вступній кампанії; комплексна підготовка до складання ЗНО та вступних випробувань, підготовка до творчих конкурсів, індивідуальні профорієнтаційні консультації, комплексне профорієнтаційне тестування, діагностика здібностей. Слухачам довузівської підготовки надається допомога при  реєстрації на пробну та  основну сесії ЗНО

" data-title="До уваги абітурієнтів 2018 року!">

До уваги абітурієнтів 2018 року!

Нині для випускників загальноосвітніх навчальних закладів першочерговим завданням є підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Як свідчить практика, чим раніше починається підготовка до ЗНО, тим успішніші його результати.

Уже цьогорічні абітурієнти відчули потребу в інформаційному насиченні вступної кампанії: електронна заява на вступ, пріоритети, формування конкурсного балу, вагові коефіцієнти, терміни реєстрації на ЗНО, вага мінімально підготовленого абітурієнта з предмету.

В університеті проводиться підготовка громадян України до вступу у ВНЗ.

04.10.2017