Бажаєте отримати диплом європейського зразка? Вікрити для себе нові можливості і перспективи? Відтепер мрія стала ближчою!

Інститут європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича у місті Гнєзно в рамках угоди з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини розпочинає набір студентів на навчання за напрямом «Європейська комунікація».

Запрошуємо Вас на  зустріч, у ході якої Ви матимете можливість дізнатися про правила прийому на навчання та матеріально-технічну базу навчального закладу.

Зустріч відбудеться 24 червня о 15 год. в Польському культурно-освітньому центрі ауд. № 113  (новий корпус УДПУ).

Чекаємо на Вас!

Інститут міжнародного співробітницва

Польський культурно-освітній центр

" data-title="До уваги студентів та випускників!">

До уваги студентів та випускників!

Чекаємо на Вас!

Інститут міжнародного співробітницва