У Міжнародний день волонтерів студенти факультету української філології вирішили не стояти осторонь, а долучитися до благодійних справ. Молодь ініціювала збір коштів для придбання речей першої необхідності, які особисто передали в Уманський будинок престарілих. Юні волонтери не лише передали подарунки, а й охоче поспілкувалися з дідусями та бабусями.

Старенькі розповідали цікаві історії, яких чимало назбиралося, ділилися спогадами про свою молодість, та й просто добре провели час у компанії студентської молоді. Хочеться подякувати усім, хто долучився до блогодійної акції. Добрими справами філологи довели своє вміння безкорисливо дарувати оточуючим тепло власних сердець та щасливі усмішки!

" data-title="Добрі справи студентів-філологів">

Добрі справи студентів-філологів