презентація першого курсу, благодійні акції («Подаруй усмішку солдату», «Філологи за МИР», кулінарні та мистецькі ярмарки тощо).  Так, небайдужі глядачі під час проведення численних культурно-масових заходів, які проходять у нашому виші, традиційно збирають гроші на підтримку української армії.

Особливо радушно відбуваються зустрічі із самими воїнами-земляками, одна з таких – з бійцем АТО Сергієм Литвиненком. Його радо привітали заступник декана з виховної роботи Наталія Сергіївна Мамчур та представники студентської ради Катерина Бежинар та Олександра Денисюк. Захисникові було  передано кошти у сумі три тисячі п’ятсот гривень на реабілітацію.

На диво, зустріч була сповнена жартів та цікавих фактів. Сергій казав, що він тепер «майже залізна людина» та має повернутися на передову.  Студентки розгубилися і не знали, що сказати. Воїн був настільки життєрадісним, веселим, що не був схожим на інших реабілітованих. Зустріч пройшла весело, а розмова велася невимушено.

Катерина Бежинар підмітила піднесений настрій бійця:  «Ще ніколи не бачила, щоб воїн із передової був таким веселим, коли говорив про повернення в АТО. Було видно, що він побратався з іншими солдатами і хоче захищати Україну».

Денисюк Олександра після зустрічі казала: «Я була вражена! Він був настільки позитивним, що навіть на мене перенісся його оптимізм! Зустріч принесла лише теплі та приємні відчуття».

" data-title="Доброчинні справи філологів">

Доброчинні справи філологів

Однією формою доброчинності, яка користується популярністю серед представників факультету української філології, є активна участь у благодійних акціях, спрямованих на збирання коштів для потреб воїнів-учасників антитерористичної операції. Упродовж навчального року на факультеті української філології відбуваються благодійні заходи: