Студенти 22 групи ФФЖ

Заняття виявилося надзвичайно захопливим та пізнавальним, бо «бонусом» до роботи йшов 8-річний син Вікторії Руденко (редакційний відділ УДПУ), який зголосився допомагати і всіляко розважав, закидаючи парадоксальними питаннями та вбиваючи наповал своїм шармом. Чого лише варте ультимативне: «Я що – невидимка? Коли так, то не буду вашим бонусом». «Бонусом» прийшло прозріння – педагогіку треба вивчати дуже сумлінно, а то, випадково, можна і не справитися з кимось таким, як Миколка, хоч хлопчик і прикидався джентльменом. До речі, не можна не відзначити патріотизм дитини, що старанно плела сітку поряд із дорослими («діти війни» мотивовані). І ще… Якщо раніше у пенсіонерів відчувався синдром дефіциту спілкування, то тепер, з нашими вимушеними онлайнами, цей дефіцит відчувається і в наших дітей.

" data-title="Долучаємося до плетіння захисних сіток">

Долучаємося до плетіння захисних сіток

Студенти 22 групи ФФЖ Ілона Бринза, Анастасія Люльченко,  Юлія Андрієнко, Ірина Бондаренко, Анна Ільницька долучилися до плетіння маскувальної сітки для нашого Захисника з УДПУ Євгенія Гаращука. Студенти неодноразово брали участь у подібних волонтерських акціях. Анна Ільницька навіть нагороджена медаллю «За гідність та патріотизм».

Студенти 22 групи ФФЖ