Приємно зазначити, що більшість письменників, котрі поділилися з молоддю щедрим ужинком свого натхнення, не просто добрі знайомі, а радше рідні для нашого факультету люди. Енергією патріотичного завзяття запалив присутніх декан дружнього нам історичного факультету професор Анатолій Олександровича Карасевич, а магістрант цього ж факультету Дмитро Безверхній заінтригував уривком детективної історії з уманської минувшини.

Теплом поетичного слова учасників дійства обдарувала випускниця нашого факультету, дипломант Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград – 2017» Лариса Василівна Шабаліна.

Тонким чуттям слова та іскристим українським гумором вигравала проза Ольги Іванівни Павленко – чудової письменниці, знаного педагога і щирої вболівальниці за красу рідної мови.

Особливо припали до душі чудові пісні у виконанні ансамблю народної пісні «Горицвіт» Уманського районного Центру культури і дозвілля.

Не обійшлося й без традиційного колективного фото наших студентів з усіма учасниками свята.

" data-title="Долучилися душею до поетичного слова">

Долучилися душею до поетичного слова

Студенти ІІІ курсу факультету української  філології разом із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Лопушан Тетяною Володимирівною взяли участь в поетичному святі, приуроченому до Всесвітнього дня поезії. Невелика затишна читальна зала Уманської міської бібліотеки №5 ледь умістила молодих поціновувачів поетичного слова: школярів, студентів уманських коледжів та університетів.