Звіт аспіранта В. Кліменкова

Бажаємо здобувачам  подальших наукових і життєвих успіхів!

Тетяна Тищенко

" data-title="Дослідницька практика – запорука успішної підготовки кваліфікаційних робіт">

Дослідницька практика – запорука успішної підготовки кваліфікаційних робіт

Виробничу (дослідницьку) практику здобувачі ОР «Доктор філософії» ОП «Філологія» Ігор Дегрик та Володимир Кліменков проходили із 29.04.24 по 11.05.24.  Це був час напруженої наукової роботи:  здобувачі активно працювали в архівах Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-освітнього центру та бібліотеках України, удосконалювали  планування й організацію самостійної науково-дослідної роботи з науковою літературою та джерелами; укладали бібліографію дослідження із застосуванням традиційних та комп’ютерних технологій; оволодівали методикою дослідження, удосконалювали вміння застосовувати релевантні методи дослідження, обробляти фактичний матеріал, орієнтуватися й аналізувати лінгвістичні концепції, школи та напрями; презентувати результати дослідження у формі доповідей та статей.

Із усіма завданнями, передбаченими програмою практики, завдячуючи настановам наукових керівників,  аспіранти гідно справилися, що засвідчили їхні звіти на засіданні кафедри української мови та методики її навчання 17 травня 2024 року.

Звіт аспіранта В. Кліменкова

Бажаємо здобувачам  подальших наукових і життєвих успіхів!

Тетяна Тищенко