Хлопці чи дівчата? Чоловічий розум чи жіноча логіка? Вирішити вічне протистояння між чоловіками та жінками вирішили студенти факультету української філології. У грі брали участь дві команди. Команду хлопців представляли Сергій Корніцький, Назар Сєтраков, Микола Бабій  та Віктор Козаренко.

У дівчачу команду об’єдналися Анастасія Кашоїд, Олександра Можайкіна, Дар’я Яцина і Тетяна Похольчук. Дуель-шоу “Дівчата чи хлопці?” передбачав чотири раунди. У першому конкурсі учасники вирішували: хто ж кмітливіший?

Завдання полягало в тому, що один гравець мав відгадати, ким він став за допомогою картини; в цьому йому допомагала команда, яка могла відповідати на питання – так або ні. У підсумку, дівчата отримали один бал, відгадавши персонажа Червону Шапочку. У другому конкурсі “Відгадай мелодію” гравці повинні були проявити свою акторську гру та жестами пояснити команді текст пісні, яку вони прослухали. Хлопці гідно боролися за перемогу, однак дівчата швидше змогли відгадати невідому композицію.

У третьому раунді «Хто швидше?» хлопці та дівчата вирішували, чий розум має перевагу. Гравці на швидкість відповідали на нелегкі запитання, отримуючи за кожну правильну відповідь додатковий бал. З невеликим відривом команда дівчат здобула перемогу.

У вирішальному раунді «Хто довше?» команди мали змоги поглянути один одному у вічі, зійтися поглядом та назавжди вирішити, чия стать усе ж таки має зверхність? Хлопці блискуче впоралися з цим завданням, відправивши у нокаут суперників, однак загальний рахунок був на користь дівчат, які і стали переможцями в цій пекельній боротьбі! Хочеться висловити подяку організаторам дійства, студентам, які брали участь у конкурсі, та вболівальникам, які так палко підтримували команди!

" data-title="Дуель-шоу “Дівчата чи хлопці?”">

Дуель-шоу “Дівчата чи хлопці?”