фуф удпу

В експозиції музею представлено велику кількість матеріалів, ілюстрованих фотографіями, документів та особисті речі Павла Тичини.

фуф удпу

Студенти з великим інтересом слухали розповідь екскурсовода про історію університету. Було цікаво дізнатися про те, як наш університет проходив стадії становлення, зокрема, як розвивався факультет української філології.

фуф удпу

Екскурсія до музею історії університету допомогла дізнатися більше про навчальний заклад, у якому проходить студентське життя. І вкотре переконатися в тому, що було зроблено правильний вибір при вступі до нього.  За цікаву й корисну екскурсію студенти висловили подяку екскурсоводу, про що свідчать записи у книзі відгуків.

фуф удпу

" data-title="Екскурсія до музею історії університету">

Екскурсія до музею історії університету

27 листопада 2017 року студенти 12 групи факультету української філології разом із куратором, Ганною Григорівною Березовською, відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.