Недавно студенти 1 курсу 13 групи відвідали Уманський краєзнавчий музей. Неможливо передати всіх вражень від цієї «подорожі в часі». Це було дійсно круто і пізнавально.

Часто можна почути від сучасної молоді скептичні думки щодо походів до музею, вони вважають, що там немає нічого цікавого. Але студенти-філологи з цим точно не погоджуються.

Великою командою, втомлені після 3-х пар, наша група зі своїм куратором Павленко Мариною Степанівною поринули у світ історії Уманського краю. Нам захоплювало дух від кожної кімнати в музеї, так як кожна з них має свій стиль і описує певну епоху.

Більшість із нас не уманчани, тож для нас це було першим знайомством і, можна сказати, відкриттям.

Найбільше нас вразили велетенські експозиції, присвячені тваринному світу. Ми навіть не уявляли, наскільки багатим і різноманітним є флора і фауна нашого краю.

Окремо варто сказати про нашого екскурсовода – старшого наукового співробітника музею Владислава Мироновича Давидюка. Він наче сам разом із нами заново переживав події, про які розказував, а також давав потримати зброю часів другої світової війни, вмикав нам старовинний патефон, дозволяв зазирати в старовинну іграшкову плиту тощо.

Хоч ми і втомилися, але проведений час у музеї залишив купу позитивних емоцій.

Бажаємо музею активного розвитку і процвітання й обіцяємо відвідати його ще не раз.

" data-title="ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ – ЦЕ КРУТО!">

ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ – ЦЕ КРУТО!

Хоч ми і втомилися, але проведений час у музеї залишив купу позитивних емоцій.

01.10.2017