22 травня минає 158 років з дня перепоховання праху видатного українського митця Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі.  З нагоди пам’ятної дати студенти та викладачі  факультету української філології долучилися до загальноміських заходів  щодо вшанування світлої пам’яті та покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку на спомин величі постаті славнозвісного митця, яка стала символом свободи духу українського народу.

" data-title="Філологи вшанували 158-річницю перепоховання Тараса Шевченка в Україні">

Філологи вшанували 158-річницю перепоховання Тараса Шевченка в Україні