Команди від факультетів брали участь у змаганнях з різних видів спорту, зокрема: перетягування канату, армреслінг, виконання ударів футбольним м’ячем на точність, дартс та crossfit.

Гідно представила себе команда  факультету української філології. Дуже приємно, що першокурсники стали активними учасниками  спортивного свята, а саме: студенти 12 групи (Бурка Катерина, Солош Валерія), 13 групи (Ніколаєнко Анна, Яцина Дар’я ), 14 групи (Сєтраков Назар, Вергізова Катерина, Кашоїд Анастасія), 15 групи ( Даскал Анна, Дмитренко Тетяна), 23 групи (Кодриш Діана, Татосян Кнарік), 24 групи (Баришнікова Анастасія), 43 групи (Сабадин Богдана ), а також студенти-магістранти – Шукайло Владислав та Ніколіч Ігор. Безцінною була підтримка команди філологів-уболівальників, які додавали сил та наснаги нашим спортсменам вибороти призові місця. Разом вони показали енергійність, цілеспрямованість та згуртованість нашого факультету.

У результаті спортивних змагань наші філологи показали найкращі результати – аж три перемоги!!!  Почесні місця на постаменті переможців зайняли: Сєтраков Назар – перше місце серед учасників дартсу, Даскал Анна – друге місце в програмі crossfit, Шукайло Владислав – третє місце в змаганнях «Футбольний снайпер». Також Владислава відзначено грамотою  за активну участь у спортивному житті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, піднятті його престижу та з нагоди святкування Міжнародного Дня студентського спорту.

Вітаємо наших переможців, зичимо наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих життєвих стартів і перемог! Ми вами пишаємося!

" data-title="Філологи – за здоровий спосіб життя!">

Філологи – за здоровий спосіб життя!

20 вересня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися спортивні змагання з нагоди Міжнародного Дня студентського спорту.

25.09.2018