Під час урочистої частини цінними подарунками та грамотами було нагороджено переможців обласного етапу конкурсу. Серед нагороджених – студентка 3 курсу факультету української філології  нашого університету Софія Харенко, яка здобула І місце, та її наукові керівники доценти Тищенко Т. М. і Лопушан Т. В.

У листі учасникам конкурсу міністр освіти і науки Л. М. Гриневич зауважила, що Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до творчого спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення,  а також продемонструвати високий рівень своєї творчості, що і намагалися зробити учасники, виконуючи завдання.

Побажаймо ж Софії перемоги  у ІV фінальному етапі конкурсу!!!

" data-title="Фінішує міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка">

3 лютого в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників»  відбувся фінальний етап  Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Побажаймо ж Софії перемоги  у ІV фінальному етапі конкурсу!!!