З нагоди Свята українського словника запрошуємо усіх взяти участь у першому лексикографічному флешмобі  #Словники_України #UA_Dictionaries !

Головна мета флешмобу – пропагування української мови, привернення уваги людей до українського лексикону, заохочення населення до самоосвіти, розширення власного світогляду та збагачення словникового запасу, а також популяризація словникарської продукції Українського мовно-інформаціного фонду Національної академії наук України, в т. ч. електронної.

Умови участі:

– перейти за посиланням http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/ та обрати одне улюблене слово з електронного словника української мови;

– написати його на аркуші паперу;

– зробити фото або селфі з обраним словом;

– опублікувати фото зі словом на своїй сторінці у Facebook; обов’язково поставити відповідні позначки (хештеги) #Словники_України й #UA_Dictionaries ;

– за бажанням вказати країну та місто, де зроблене фото;

– у описі фото або в коментарях можна подати тлумачення вашого слова або розмістити посилання на словникову статтю із тлумаченням (http://services.ulif.org.ua/expl/ );

– за бажанням запросити до участі трьох друзів, передавши їм естафету;

– 20 вересня 2017 за допомогою електронного додатку буде обрано випадкових учасників, які 21 вересня на офіційних урочистостях з нагоди Свята українського словника отримають цінні призи (працівники УМІФу не беруть участі у розіграші цінних подарунків).

Долучайтесь до нашого флешмобу та запрошуйте друзів!

І пам’ятайте, що Вам не забракне слів навіть у найбільш хвилюючі моменти життя, якщо у вас є #Словники_України #UA_Dictionaries. #Словники_України #UA_Dictionaries – висловлюйте свої почуття українською!

" data-title="Флешмоб від Українського мовно-інформаційного фонду НАН України">

Флешмоб від Українського мовно-інформаційного фонду НАН України

Умови участі:

– написати його на аркуші паперу;

– зробити фото або селфі з обраним словом;

– за бажанням вказати країну та місто, де зроблене фото;

– за бажанням запросити до участі трьох друзів, передавши їм естафету;

Долучайтесь до нашого флешмобу та запрошуйте друзів!