На факультеті української філології проведено заключний етап вузівського туру предметної олімпіади з української мови, модератором якої виступила доцент кафедри української мови та методики її навчання Коломієць Інна Іванівна.

В олімпіаді взяли участь студенти І-ІV курсів, які засвідчили найкращі результати у вивченні циклу мовознавчих дисциплін та є учасниками діючих при кафедрі української мови та методики її навчання наукових проблемних груп.

Програмою олімпіади було передбачено виконання завдань із основних розділів сучасної української літературної мови та написання творчої письмової роботи. Журі олімпіади у складі професора Зелінської Оксани Юріївни, доцента Дуденко Олени Володимирівни, доцента Комарової Зої Іванівни, доцента Молодичук Ольги Андріїни, доцента Шевчук Інни Леонідівни, старшого викладача Маслюк Катерини Анатоліївни та під головуванням завідувача кафедри української мови та методики її навчання доцента Розгон Валентини Володимирівни визначило переможців:

І місце – Тиховська Ірина Сергіївна (36 гр.)

ІІ місце – Шукайло Владислав Ігорович (34 гр.)

ІІІ місце – Шиндор Тетяна Миколаївна (46 гр.)

Зичимо подальших успіхів!

" data-title="І етап всеукраїнської олімпіади з української мови">

І етап всеукраїнської олімпіади з української мови

І місце – Тиховська Ірина Сергіївна (36 гр.)

ІІ місце – Шукайло Владислав Ігорович (34 гр.)

ІІІ місце – Шиндор Тетяна Миколаївна (46 гр.)

Зичимо подальших успіхів!

07.03.2017