16 лютого на факультеті української філології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури. Керували проведенням олімпіади викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Іванівна Зарудняк і Валентина Анатоліївна Гончарук, до складу журі входили викладачі цієї ж кафедри Леонід Володимирович Козинський, Любов Петрівна Пархета, Оксана Юріївна Денисюк, Віта Григорівна Кириченко.

В олімпіаді взяли участь студенти І-V курсів факультету, які мають найкращі результати в навчанні з української літератури, є активними учасниками літературного об’єднання імені Миколи Бажана, беруть участь у конкурсах і різноманітних позааудиторних заходах з української літератури.

Результати олімпіади:

І місце – Шукайло Владислав (34 група),

ІІ місце – Тиховська Ірина (36 група) і Мельник Анна (46 група),

ІІІ місце – Куян Дар’я (22 група) і Жирохова Юлія (45 група).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших звершень і творчого натхнення!

" data-title="І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури">

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури

Результати олімпіади:

І місце – Шукайло Владислав (34 група),

ІІ місце – Тиховська Ірина (36 група) і Мельник Анна (46 група),

ІІІ місце – Куян Дар’я (22 група) і Жирохова Юлія (45 група).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших звершень і творчого натхнення!

23.02.2017